Dárci a partneři - Bez pomoci by naše činnost nebyla možná.

 Naši partneři

Bez pomoci našich vážených partnerů by naše činnost nebyla možná. Spolupráce si velice vážíme a srdečně za ni děkujeme.

Chcete a můžete i Vy nebo Vaše firma pomoci Třistaosmičce?

 

Kontaktujte nás, prosím.

ČD Cargo, a.s.

"Cokoliv Kamkoliv" - náš největší národní dopravce pro železniční nákladní dopravu v ČR. Jsme jeho podporovateli, velice si vážíme spolupráce, kterou jste mohli vidět během akcí "Pískovna" nebo u nákladního vlaku "Po lokálkách Českého ráje". Vozové i hnací náležitosti Spolku spolehlivě zapůjčilo právě ČD Cargo, a.s.

cd cargo 00

wwww.cdcargo.cz

Kolej-klub z. s.

Hlavní činností Kolej-klub z.s. je získávání dalších ohrožených vozidel, jejich zachování s následnou renovací a sběrem informací o těchto vozidlech. Výsledkem činnosti by mělo být uvedení vozidel do výstavy či provozu schopného stavu a snaha o znovu oživení ochabujícího zájmu široké veřejnosti a především mladších generací o historickou dopravní techniku.

kolejklub

www.kolejklub.cz

České dráhy, a.s

Náš největší národní dopravce pro vozbu osobních vlaků v České republice. Díky veliké laskavosti ČD, a.s, dostala "Třistaosmička" šanci na nový život. Tímto bychom rádi poděkovali všem "železničářům" za pomoc při udržení provozuschopnosti této muzejní lokomotivy. Vzájemné spolupráce si velice vážíme.

cd logo O2

www.cd.cz

Klub přátel železnic Českého ráje

Klub přátel železnic Českého ráje je občanské sdružení, jehož cílem je záchrana a renovace historických kolejových vozidel, propagace železnic v Českém ráji a jízdy s historickými vozidly po tratích Českého ráje. Díky laskavosti sdružení našla Třistaosmička teplo domova v turnovském depu.

3100034

www.3100134.cz

 

Kontakt s.r.o.

"Služby motoristům" - velkoobchodní prodej pohonných hmot, maziv a motoristického zboží, provozovatel sítě čerpacích stanic a hlavní dodavatel pohonných hmot pro Třistaosmičku. To je Kontakt s.r.o. se sídlem v Turnově.

kontakt

www.kontaktoil.cz/

 

 

Zubačka, občanské sdružení

Občanské sdružení Zubačka pečuje o technické památky související s naší jedinou ozubnicovou tratí (Tanvald - Kořenov), na které v letní sezoně provozuje nostalgické jízdy.
Cílem sdružení je především záchrana, oprava a údržba historických kolejových vozidel. Je vlastníkem unikátní ozubnicové lokomotivy T426.003.

zubacka

www.zubacka.cz

Společnost P-Print, s.r.o.

Díky velké laskavosti a ochotě nám tato společnost věnovala "okřídlená kola" na čela Třistaosmičky. Velice za tuto podporu děkujeme.
Společnost P-Print s.r.o. se zabývá sítotiskem, rotačním sítotiskem a velkoplošným a digitálním tiskem již od roku 1992. Její aktivity zasahují na celou Českou republiku

pprint

www.pprint.cz